Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
03.08.2018

3 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, його заступник Ольга Яременко та депутат обласної ради Олександр Гаркавенко.

Як зазвичай розпочали депутати із розгляду листів, що надійшли до районної ради, зокрема про передачу міжбюджетних трансфертів, відшкодування витрат за енергоносії, покриття незабезпеченості по заробітній платі, виділення   коштів на оздоровлення і відпочинок дітей та інші. Щодо питання виділення приміщення для Пирятинської підстанції екстреної медичної допомоги, в ході обговорення запропоновано декілька варіантів. З метою остаточного вирішення, голова районної ради запропонував створити комісію, яка безпосередньо вивчить озвучені пропозиції і надасть рекомендації щодо подальшого місця розташування підстанції екстреної меддопомоги.

У результаті детального обговорення обранці погодили на розгляд сесії питання внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік та участі Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних  громад Полтавської області у 2018 році.

Третє засідання тридцять другої сесії відбудеться 7 серпня.

 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com