Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Тридцять друга сесія районної ради завершила свою роботу
08.08.2018
7 серпня відбулося третє засідання тридцять другої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Депутати доповнили порядок денний сесії додатковими питаннями.

Розпочали розгляд питань із внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, якими, зокрема передбачено капітальний ремонт ДНЗ «Теремок» в селі Нові Мартиновичі, придбання спеціального обладнання (з монтажем) для облаштування спортивного майданчика в селі Теплівка, надання допомоги тяжкохворим громадянам району, оплата поточних видатків для центральної районної лікарні, відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення і відпочинку дітей тощо.

Далі обранці внесли зміни до таких районних програм:  всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції на 2018 рік, забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районною радою на поточний рік та  розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі на 2018-2019 роки.

Також депутати надали статус одержувача бюджетних коштів комунальному підприємству  «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пирятинської районної ради та  схвалили проект районної ради «Встановлення вуличного освітлення на основі фотоелектричних  модулів від сонячної енергії на території Пирятинської ЦРЛ» до участі в обласному конкурсі проектів.

Крім того, обранці прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо захисту законних прав місцевих осередків громадських організацій зі статусом Всеукраїнських та до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації щодо необхідності надання роз’яснення стосовно заборони господарської діяльності на територіях та об’єктах природоохоронного фонду.

У ході засідання депутат Олег Тристан висловив слова вдячності голові районної ради Пазюку С.Г., народним депутатам України Богдану Р.Д. та Іщейкіну К.Є., депутатам обласної ради Бабаку В.А. та Сімонову А.В. за надану допомогу в організації фінансової підтримки Пирятинському психоневрологічному будинку-інтернату. За отримані кошти вже відремонтовано покрівлю одного із корпусів, збудовано майданчик для інвалідів-візочників, здійснено вантажні перевезення, встановлюється відеоспостереження, буде покладено тротуарну плитку та замінено вікна на металопластикові. Олег Тристан також подякував депутату районної ради Жданову О.І., який особисто забезпечив будинок-інтернат будівельними матеріалами, що дасть можливість установити антиандальний спортивний майданчик для інвалідів.

Наостанок директор комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Дядькова закликала присутніх поінформувати населення щодо можливості проведення щеплення від правця та дифтерії. Виступаюча наголосила, що на сьогодні заклад має достатню кількість вакцини і щеплення для громадян проводиться безкоштовно.
 

 
 
 Пирятинська районна рада
 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com