Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У Вишневому відзначили День села
20.08.2018

Стало доброю традицією у Вишневому проводити День села, підбивати підсумки зробленого, вітати ювілярів подружнього життя тощо. Цього року свято відбулося 18 серпня, напередодні Яблучного Спаса.

Завітали на гостину та привіталу сільську громаду в.о.голови районної ради Олексій Гусак та в.о. сільського голови Тетяна Чевельча.

За активну життєву позицію та з нагоди Дня села грамотою районної ради нагороджена завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру Тамара Мельник.

Заступник директора ПП «Удача» Юрій Журба від себе особисто та від імені депутата районної ради Олексія Жданова привітав жителів села зі святом та вручив цінні подарунки дитячому садочку і територіальному центру, Вишневецькій АЗПСМ та загальноосвітній школі. Відзначено грошовими подарунками і учасників АТО, ювілярів подружнього життя, сільських старожилів.

Святковий концерт підготували учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури. Протягом заходу працювала святкова торгівля та розваги для дітей. 

 

 

 

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com