Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Свято футболу у Пирятині
28.09.2018

28 вересня велике футбольне свято вирувало у Пирятині на стадіоні «Ювілейний». Саме тут проходив Всеукраїнський фестиваль «Відкриті уроки футболу», у якому взяли участь діти-переселенців, діти учасників АТО, діти-сироти та діти соціально-незахищених верств населення. Захід відбувся з ініціативи  Федерації футболу України, Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України, в рамках всеукраїнського проекту «Фестиваль Чемпіонів», який проводиться за принципом «футбол для всіх».

Вже понад 4 роки цей соціальний проект реалізується в усіх куточках нашої країни.  Його мета – отримання задоволення від гри, незважаючи на рівень здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, адаптації дітей у суспільстві, профілактика та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу всіх дітей.

Учасників свята привітали голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк, виконавчий директор федерації футболу Полтавщини Віктор Пожечевський, голова райдержадміністрації Олег Куча та міський голова Олексій Рябоконь.

Школярі Пирятинщини отримали незабутні враження від футбольного дійства.
 


 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com