Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Спартакіада з рекреаційних видів спорту
01.10.2018

27 вересня в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу „Політехнік“ Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, в рамках відзначення 447-ї річниці від дня заснування міста Кременчук  та 75-ї річниці визволення його від нацистських загарбників, проходила  Відкрита обласна Спартакіада з рекреаційних видів спорту, в якій взяли участь команди інвалідів Полтавської області.

Метою проведення змагань було залучення людей з інвалідністю до занять фізичною культурою та спортом, як ефективний засіб реабілітації; популяризація рекреаційних видів спорту; підвищення рівня майстерності його учасників; пропагування здорового способу життя; встановлення дружніх стосунків між особами з інвалідністю різних районів області, виявлення здібних та обдарованих спортсменів регіону. Змагання проводились з таких видів: дартс, баскетболу (закидання м’яча в кільце), бочі, кеглів, легкої атлетики, рибалки.

Пирятинську районну організацію інвалідів „Союз організацій інвалідів України“  представляли О. Сімон, Т. Миленко, О.Тесля та О.Коробіцина. Перше місце з присідання та третє місце з бомбаскету посів О.Сімон, а друге місце з присідання виборола Т. Миленко. Всі переможці були нагороджені медалями та грамотами.      
 

                         


Голова Пирятинської районної організації інвалідів „Союз організацій

Інвалідів України“ Олег Сімон висловив слова вдячності керівництву
Пирятинського району за надання фінансової та матеріальної підтримки.
 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com