Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У підготовці до чергової сесії районної ради
02.10.2018

02 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю; з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі комісії взяв участь голова райдержадміністрації Олег Куча.   

Спочатку депутати розглянули питання, що включені до порядку денного чергової сесії. У ході роботи члени комісій погодили ряд питань, які будуть внесені на розгляд сесії, а саме: про заміщення депутатів районної ради; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у I півріччі 2018 року; про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району за І півріччя 2018 року.  В ході обговорення питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду СТОВ "Дружба-Нова", Березоворудській сільській раді рекомендовано до чергової сесії районної ради уточнити розмір площі земельної ділянки, що обробляється товариством. Далі обранці ознайомилися із проектом рішення про порушення клопотання щодо перейменування села Голобородька Пирятинського району Полтавської області, та розглянули ряд інших питань.   

Потім опрацювали низку листів, які стосуються діяльності державних установ. Також депутатам доведено до відома відповідь на звернення районної ради Головного сервісного центру щодо функціонування територіального сервісного центру МВС, роз’яснення Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації щодо заборони господарської діяльності, в тому числі полювання у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду та  Звернення депутатів Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.

Крім того, у ході засідання голова районної ради озвучив лист Полтавської обласної ради щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передається у користування ТОВ "Баришівська зернова компанія". Представники товариства ознайомили присутніх із планами щодо подальшої долі цього об’єкта.

За результатами засідання комісіями прийнято відповідні рішення.


 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com