Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Про участь у Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області
26.03.2019

25 березня в Полтаві стартувала інформаційно-промоційна кампанія щодо участі в Конкурсі екологічних громадських ініціатив та підготовки відповідних проектів в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 − 2021 роки».

У заході, організованому Полтавською обласною радою, взяли участь експерти в сфері екології і охорони довкілля, представників органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, місцевих ініціативних груп, громадських організацій.

Метою Конкурсу екологічних громадських ініціатив області є підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

На заході говорили про пріоритетні напрямки та розробку майбутніх проектів, зокрема щодо облаштування зелених зон, екологічної просвіти, енергозбереження, поводження з твердими побутовими відходами, а також про основні кроки подачі проектів та джерела їх фінансування.

Проекти прийматимуться з 15 квітня до 14 травня в к. 427 обласної ради. Докладнішу інформацію про участь у конкурсі можна отримати на сайті обласної ради за посиланням: oblrada.pl.ua/index.php/ekologichni-initsiativi

 

Із сайту Полтавської обласної ради©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com