Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

«А що скажуть люди?»
30.05.2019

Саме така назва чергової книги нашої землячки Ольги Гурби, яку 30 травня презентовано у Центрі громадського діалогу. До її видання долучилася Пирятинська районна рада.

Ольга Василівна Гурба – людина творчого обдарування, вона пише за покликом душі.

Головні герої роману «А що скажуть люди?» - молодь, яка прагне щастя в особистому житті, поваги оточуючих, досягнення якнайвищих щаблів на сходинках соціуму. У кожного з них свої ідеали, різний рівень культури почуттів, по-різному окреслені характери.

Привітати авторку із виходом у світ ще однієї книги прийшло багато гостей, серед яких і голова районної ради Сергій Пазюк та депутат обласної ради Андрій Сімонов.

Довідково:
 Ольга Гурба  народилася в Пирятині. Вірші почала писати ще в дитячі роки,  а в свої тринадцять стала  друкувати їх  у районній газеті. Після закінчення філологічного факультету Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка працювала учителем. Вона автор книг для дітей, роману у віршах, збірок прози і поезії. У 2016 році стала лауреатом обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини», у номінації «Краще прозаїчне видання». Член Національної спілки письменників України.

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com