Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося засідання Госпітальної ради
13.06.2019

13 червня у м. Хорол відбулося засідання Госпітальної ради Західного госпітального округу, у якому взяли участь члени Госпітальної ради від Пирятинського району - голова районної ради Сергій Пазюк, директор КП «Пирятинська центральна районна лікарня» Олександр Гаркавенко та заступник міського голови Ігор Шикеринець.

Спочатку учасники зібрання побували у Хорольській районній лікарні, де оглянули реконструйовані відділення медичного закладу, а саме: пологове, реанімаційне та хірургічне.

Далі перейшли до найважливішого питання, яке сьогодні на вустах у кожного пересічного жителя області – реформування галузі охорони здоров’я Полтавщини в рамках пілотного проекту. Під час обговорення Сергій Пазюк зазначив, що саме представники Госпітальної ради повинні доносити до Міністерства охорони здоров’я про всі проблеми, які виникають у ході впровадження пілотного проекту. Якщо реформування здійснюється задля покращення надання медичних послуг населенню, то ми повинні перші побачити його конкретну результативність: чи менше стала людина витрачати своїх коштів на лікування, в чому перевага пілоту над іншими областями, де його немає?! Сергій Пазюк звернувся до членів Госпітальної ради із проханням підкріпити письмове звернення з усіма наявними вже на сьогодні недоліками, яке направити до Міністерства охорони здоров’я аби почули думку низів. Крім того, голова районної ради наголосив, що багато фінансових зобов’язань покладено на місцеві бюджети, яким і так дуже скрутно, тому висловив думку, що  обласна рада також повинна долучатися до фінансової підтримки районних лікарень, які розпочали непростий процес перетворення закладів.

 

 

 

Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com