Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося спільне засідання постійних комісій
10.07.2019

10 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської  районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

На початку засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко повідомила, що станом на 1 липня 2019 року сума перевиконання плану доходів загального фонду районного бюджету становить 842281,50 гривень.

Далі депутати розглянули ряд листів, які надійшли до районної ради, зокрема, що стосуються потреби у додаткових коштах для галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Оскільки потреба у фінансуванні значно перевищує можливості наявного ресурсу, депутати детально обговорили кожний лист і визначилися із першочерговістю вирішення наявних проблем.

У ході роботи депутати попередньо погодили питання внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесення змін до Програми цивільного захисту Пирятинського району на 2018-2019 роки та Програми «Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги». Вкотре занепокоєння у депутатів викликало питання фінансування комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» Пирятинською ОТГ, яка з великими потугами виділила кошти  у сумі 450000 гривень на придбання предметів, матеріалів, обладнання, медикаментів, продуктів харчування, що дасть змогу повноцінно функціонувати закладу у липні і серпні. Питання щодо виділення коштів на енергоносії для лікарні вперто ігнорується керівництвом міської ради, що, в свою чергу, може призвести до суспільної напруги.

Крім того, народні обранці погодили нові редакції Положення по попередньому розгляді матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради та Положення про комісію з формування списків присяжних та народних засідателів Пирятинського районного суду Полтавської області.

Також схвалено питання внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради на 2019 рік та внесення змін до списку присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області.

Наостанок депутати обговорили питання надання дозволу КП «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району, звернення депутатів Гадяцької районної ради щодо спрощення або звільнення від обов’язку отримувати ліцензію на зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують його для забезпечення власних потреб та дострокового припинення повноважень заступника голови районної ради.

Пленарне засідання сорокової позачергової сесії районної ради відбудеться 11 липня.

 


 Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com