Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пирятинському району бути
30.07.2019

29 липня у Пирятині відбулася нарада та Координаційна рада з питань місцевого самоврядування, темою яких стало питання пропозиції про створення Пирятинського об’єднаного району. На зібрання були запрошені представники Гребінківського та Чорнухинського районів.

Під час тривалого обговорення керівники та депутати Чорнухинщини  висловили підтримку об’єднання навколо Пирятинського району, оскільки приєднання до Лубенського району заради математичної чисельності не відображає прагнення громади для отримання доступних якісних послуг.

Щодо позиції Гребінківської громади – тут складніше, адже їх головна артерія життя – залізниця. Обговорення щодо утворення об’єднаного району на базі Пирятинського в громадах Гребінківщини у повній мірі не проводилися. А тема переваг, зручностей, доступності послуг не стояла на порядку денному. Ясна річ, що з громадою Гребінківського району потрібно працювати і вже найближчим часом планується провести відповідні заходи аби донести людям переваги об’єднання не із запропонованим згори  Лубенським, а саме з Пирятинським районом.

На Координаційній раді сільські голови разом із депутатським корпусом районної ради напрацювали та підтримали наступні першочергові завдання для реалізації даної мети: 

-         Розробити та підписати меморандум про підтримку створення об’єднаної адміністративно-територіальної одиниці Пирятинський район, із подальшим прийняттям меморандуму на сесіях районних рад та направленням рішень до Президента України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Березіна М.Ю., Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради.

-         Рекомендувати депутатам Полтавської обласної ради Бабаку В.А., Близнюку І.Ф., Гаркавенку О.М., Мамояну С.Ч., Сімонову А.В., Стасовському В.І. створити депутатську групу в обласній раді, яка відстоюватиме ініціативу створення об’єднаного Пирятинського району.

-         Звернутися через засоби масової інформації до мешканців суміжних районів із чітким обґрунтуванням доцільності об’єднання та вказати взаємовигідні умови співпраці.

 


 
   


 

Пирятинському району бути!
 
 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com