bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 25-07-2017
 • Бюджет участі – твій шанс покращити життя у районі

 • Шановні жителі району! Відповідно до ініціативи Полтавської обласної ради, 20 липня 2017 року стартував прийом проектів-заявок на участь у програмі „Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки“. Програма дає можливість кожному жителю області реалізувати свою ідею з покращення життя громади та вирішення її проблем.

  Для участі у конкурсі необхідно підготувати проект-заявку встановленої форми з розрахунком орієнтовної вартості робіт, зібрати 30 підписів жителів громади, що підтримують дану ініціативу та зареєструвати проект на онлайн-платформі або в спеціальному пункті супроводу бюджету участі. Максимальна  вартість проекту – 100 тис. грн. Сфери застосування проектів – енергозбереження, охорона навколишнього середовища, розвиток та покращення комунального господарства, культури та освіти, спорту та туризму, безпеки та громадського порядку.

  Проекти-переможці на фінансування з обласного бюджету будуть відібрані шляхом прямого голосування жителів Полтавської області у вересні 2017 року.

  За додатковою інформацією та консультаціями щодо підготовки заявок-проектів можна звертатися у спеціальні пункти, що діють при кожній сільській раді, міській раді, районній раді та райдержадміністрації (кабінет № 28) або на сайт - http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti.

  Телефон для довідок - 0535820039.

  Термін завершення прийому заявок – 20 серпня 2017 року. 

TyTa