bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 26-07-2017
 • Шановні учасники Антитерористичної операції!

 • Відділ у Пирятинському районі міжрайонного управління у Гребінківському та Пирятинському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області просить Вас взяти до уваги інформацію наступного змісту.

  Набуття права на земельні ділянки, зокрема за рахунок земель сільськогосподарського призначення, реалізується на загальних підставах та в порядку відповідно до вимог чинного законодавства.

  На початковій стадії здійснюються дії щодо отримання рішення (наказу) про дозвіл на розробку документації із землеустрою на бажану земельну ділянку.

  Після отримання рішення (наказу) проводяться роботи по формуванню земельної ділянки як об’єкта права через розробку відповідної документації із землеустрою, здійснюється процедура її реєстрації в національній кадастровій системі з послідуючим отриманням витягу з Державного земельного кадастру про дану земельну ділянку.

  На черговій стадії затверджується документація із землеустрою та приймається рішення (наказ) про передачу зазначеної земельної ділянки у власність.

  На завершальній стадії здійснюється реєстрація права власності на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав або у нотаріуса.

  Лише по завершенню вищезазначеної процедури земельна ділянка переходить з державної  власності у приватну, а громадяни набувають повні права на неї, а саме: права на самостійне користування належною земельною ділянкою чи права на її розпорядження, зокрема реалізації даного права шляхом укладання цивільно-правових угод (продаж, дарування, застава та інше) чи укладання договору оренди.

  З метою отримання детальних консультацій звертайтеся: м. Пирятин, вул. Соборна, 42 (адмінбудівля райради), І поверх, кім. 15.

TyTa