bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 26-09-2017
 • Пирятинці! Не будьте байдужими, підтримайте проекти від нашого району!

 • 30 вересня завершується голосування за проекти Бюджету участі Полтавської області.

  Від Пирятинського району на конкурс подано 4 проекти, які передбачають облаштування спортивно-ігрових майданчиків у Березовій Рудці, Каплинцях, Давидівці, Нових Мартиновичах та Сасинівці.

  Для втілення проектів у життя необхідна підтримка громадян. Адже на конкурс подано близько 200 проектів, а перемогу отримає лише 40.

  Голосувати має право кожен мешканець Полтавської області за умови пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. У паперовому бланку для голосування необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові; серію та номер паспорта; ідентифікаційний номер; номер контактного телефону; «Номери проектів» – номери трьох проектів згідно з нумерацією.

  Кожен житель Полтавської області може віддати свій голос за три кращі ідеї земляків до 30 вересня включно он-лайн за посиланнями:
  http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/76

  http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects/50

  або на паперовому бланку
  унаступних пунктах для голосування:
  - м. Пирятин вул. Соборна, 42 (адмінбудинок) каб. 28 (2 поверх);
  - с.Березова Рудка, приміщення сільської ради;
  - с.Давидівка, приміщення сільської ради;
  - с.Каплинці, приміщення сільської ради;
  - с.Сасинівка, приміщення сільської ради.

  Номери проектів Пирятинського району
  50 – Каплинцівська сільська рада
  57 – Давидівська сільська рада
  76 – Березоворудська сільська рада
  165 – Сасинівська сільська рада.

  Перелік проектів-переможців буде оприлюднено до 31 жовтня 2017 року на сайті Полтавської обласної ради.

  Нагадаємо, що бюджет участі – це інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення жителів області до активної участі у сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад. У межах області реалізується вперше в Україні. Мешканці 24 районів подали свої ідеї щодо облаштування місць відпочинку, пляжів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, літніх сцен, зариблення ставків та інше. Проекти-переможці будуть реалізовані коштом обласного та місцевого бюджетів у 2018 році.

  Не будьте осторонь! Дайте можливість втілити проекти у селах Пирятинщини! КОЖЕН ВАШ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ!
   
   
TyTa