bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 11-10-2017
 • Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

 • 11 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча та його перший заступник Владислав Гуленко.

     Спочатку депутати заслухали інформацію щодо ходу виконання Програми часткового відшкодування кредитів, взятих жителями Пирятинського району і ОСББ (ЖБК) для впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних альтернативних газовим котлів у 2016-2020 роках. Наголошено, що в цьому напрямку ведеться активна роз’яснювальна робота серед населення, однак на сьогодні ніхто із сільських жителів  не виявив бажання взяти такий кредит. 

  Далі присутні розглянули  листи, які надійшли до районної ради, з озвученням нагальних питань. Що стосується листів з потребою у виділенні коштів, поки що відклали, оскільки перевиконання районного бюджету за 9 місяців становить лише 104% і не дає можливості розподіляти вільний залишок.

  Депутати погодили внесення змін до цільової Програми по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян, Програми розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі на 2013-2017 роки, Програми розвитку підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та єдиного Календарного плану спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2017 рік.

  Крім того, депутати погодили питання прийняття міжбюджетних трансфертів, внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, затвердження штатного розпису відділу управління комунальним  майном районної ради, надання дозволу центральній районній лікарні на списання основних засобів та інше.

  Наостанок учасникам зібрання представлено районну цільову Програму «Бюджет участі Пирятинського району на 2017 – 2020 роки», яка була підтримана депутатами.

  Пленарне засідання двадцять третьої сесії відбудеться 17 жовтня. 

   
  Пирятинська районна рада

   
TyTa