bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 26-07-2018
 • Про ситуацію із дамбою у Яцинах

 • Реагуючи на звернення жителів села Яцини, яке надійшло до районної ради про надання допомоги у вирішенні питання оренди ставка та його гідротехнічних споруд, розташованих в урочищі «Гнилогуз», голова районної ради Сергій Пазюк 26 липня провів виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування у сільському клубі.

  Жителі Яцин занепокоєні ситуацією із підтопленням населеного пункту, що вперше сталося внаслідок масового танення снігу навесні і вдруге повторилося нещодавньою сильною зливою. Оскільки село знаходиться в низовинній місцевості, результатом стихії стало затоплення людських городів і будинків. На думку селян, цього можна було уникнути, якби не прорив дамби на ставку, який орендує приватний підприємець Анатолій    Омелюх, що не витримала такого тиску води. Ставок знаходиться за межами населеного пункту, на землях Білоцерківської сільської ради, яка немає впливу на орендаря, що самовільно збільшив площу водного плеса. За словами жителів Яцин, орендар постійно здійснює спуск води, яка тече у бік села і є прямою загрозою.

  Члени комісії разом із представником Гребінківського відділення Хорольського міжрайонного управління водного господарства оглянули орендований ставок та його зруйновану дамбу. Вирішити ситуацію із укріпленням дамби на сьогодні неможливо, оскільки на об’єкт немає установчих документів, що, в свою чергу, забороняє залучати бюджетні кошти.

  За результатами обговорення даної проблеми, за участю депутатів і членів виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради, а також орендаря ставка, профільною комісією районної ради рекомендовано орендарю знизити рівень водного дзеркала до встановлених договором меж та узгодити із сільською радою умови водокористування. Зі свого боку районна ради вивчить питання щодо взяття на баланс гідротехнічної споруди. У підсумку зібрання Сергій Пазюк зауважив, що у разі невиконання у встановлений термін даних рекомендацій, районна рада буде ініціювати перед обласною державною адміністрацією розірвання даного договору оренди, так як зазначений об’єкт у такому стані є реальною загрозою для безпечного проживання жителів Яцин.


  Пирятинська районна рада

TyTa