bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 24-09-2018
 • Розпорядження Пирятинської районної ради Про скликання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

 • ПИРЯТИНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

  ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
   
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
  24 вересня 2018  року                                                                                          № 52

  Про скликання тридцять третьої
  сесії районної ради сьомого скликання

  І. Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати  тридцять третю сесію районної ради сьомого скликання  12 жовтня 2018 року о 09:00 в приміщенні районної ради (м. Пирятин,
  вул. Соборна, 42).

  ІІ. На розгляд сесії внести питання:
  1.       Про заміщення депутатів районної ради. 
  2.       Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури у І півріччі 2018 року.
  3.       Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району за І півріччя 2018 року.
  4.       Про виконання районного бюджету за І півріччя 2018  року.
  5.       Про внесення змін до районних програм.
  6.       Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
  7.       Про хід виконання районної Програми "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".
  8.       Про затвердження Статуту комунального підприємства районної ради "Пирятинська центральна районна лікарня".
  9.       Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду СТОВ "Дружба-Нова".
  10.    Про надання дозволу комунальному підприємству "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради на списання автомобіля.
  11.   Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних  громад Пирятинського району в новій редакції.
  12.   Про перейменування сільського населеного пункту – села Голобородька Пирятинського району Полтавської області.
  13.   Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

  III. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації та його заступників, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів та осіб, причетних до розгляду питань порядку денного сесії.
   
  Голова районної ради                                                               С. Г. Пазюк
TyTa