bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 26-10-2018
 • Депутати районної ради звернулися з вимогою до Президента України скасувати підвищення ціни на газ для населення

 • 26 жовтня відбулося друге засідання тридцять третьої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, у якому взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк та Віталій Бабак, голова райдержадміністрації Олег Куча та представники засобів масової інформації.

  Одностайністю голосів депутати ухвалили Звернення до Президента України з вимогою негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення (текст Звернення наводимо нижче).

  Також обранці ухвалили зміни  до показників районного бюджету на поточний рік, які пов’язані з отриманням субвенцій від Пирятинського міського та Сасинівського сільського бюджетів. Дані кошти направлено на оплату поточних видатків центральної районної лікарні, забезпечення медичної допомоги жителям ОТГ та функціонування територіального центру соціального обслуговування населення, на безкоштовне харчування учнів 1-8 класу Сасинівської школи та фінансування  пільгового перевезення жителів Сасинівської сільської ради залізничним транспортом тощо.

  Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.

   

   

   

                                        
    Президенту України
    П.О. Порошенку
   

  ЗВЕРНЕННЯ
  депутатів Пирятинської районної ради сьомого скликання
   щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення
   
  Шановний Петре Олексійовичу!
   
  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що 19 жовтня 2018 року прийнято рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення на 23%, відповідно до якого з 1 листопада поточного року ціна газу для населення складатиме 8550 грн. за тисячу кубометрів.

  Традиційно, Глава Уряду аргументував такі дії виконанням вимог МВФ для виділення чергового кредитного траншу. Було наголошено, що раніше Урядом під це зобов’язання взяті багатомільярдні кредити, які збільшили загальний обсяг державного боргу майже на 50 млрд. дол.

  На даний час настав період виплати значної частини боргу. Для цього Україні потрібно знайти прийнятні фінансові інструменти. Активізувати роботу можна лише за умови виконання зобов’язання щодо ціни на газ для населення. Тобто, Уряд черговий раз замість вчинення дій щодо розвитку економіки, підтримки бізнесу в країні та подолання корупції, вчергове намагається залізти в кишеню звичайних громадян і саме за їх рахунок вирішити питання погашення багатомільярдних кредитів. Насправді ж МВФ вимагає лише збалансувати економіку, привести до оптимальних показників дефіцит державного бюджету та боргових зобов’язань.

  Ми, депутати Пирятинської районної  ради, вважаємо рішення Уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та достойний рівень життя. Більше того, переконані, що боргова політика Уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. У свою чергу, внутрішні резерви України, за умови їх ефективного використання та викорінення корупції, дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичну. АТ «Укргазвидобування» та приватні компанії видобувають з українських надр понад 20 млрд. кубометрів газу. У той же час населення України споживає 17 млрд. кубометрів. Україна має чудові перспективи нарощувати видобуток власного газу, видобуваючи не тільки поверхневий газ, а й горизонтальний та газ на великих глибинах, який залишається недоторканим. Цим газом Україна могла б покривати усі свої потреби та продавати його на експорт.

  Поважне експертне середовище зазначає, що об’єктивна вартість українського газу – від 1500 до 2000 грн. за тисячу кубометрів. В той же час, навіть існуюча до 19 жовтня 2018 року ціна для українців (6957 грн. за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 рази більша за оголошену експертами. Тож, яке економічне обґрунтування дозволило уряду вчергове підвищити ціни на газ для населення? Крім того, аналіз поточної ситуації в Україні засвідчує випередження зростання тарифів над зростанням доходів населення. Протягом останніх трьох  років тарифи зросли щонайменше у 5 разів при тому, що за даними Держслужби статистики України у 2015 році номінальна заробітна плата українця зросла на 20,5% проти 2014 року, а реальна – зменшилась на 20,2%. Протягом 2017 року реальна зарплата збільшилась на 19% у порівнянні з 2016 роком (довідково: 2016 рік до 2015 року – 9%).

  Процес призначення субсидій став набагато жорсткішим. В той же час субсидії не надаються людям, які отримували її в попередні роки. Зокрема, вони скасовуються у випадку, якщо одна людина з родини виїхала працювати за кордон, якщо комусь перерахували пенсії. І це масове скасування субсидій ще один удар по українцях.

  В такій тяжкій ситуації ми зобов’язані стати на захист людей, що нас обирали, та звернутися до Вас з вимогою скасувати необґрунтоване підвищення тарифів на газ та тепло, бо вважаємо це злочином перед людьми.

  У відповідності до п.15 ст.106 Конституції України Президент України зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності.

  Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Вас виконати конституційний обов’язок перед власними громадянами і зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо її скасування.
   


  Прийнято на другому засіданні 33 сесії Пирятинської районної ради
  сьомого скликання від 26.10.2018 року  
TyTa