bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-11-2018
 • Що змінилося в нарахуванні субсидій

 • Журналісти «Пирятинських вістей» поспілкувалися про нові зміни в нарахуванні субсидій  з начальником Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимиром Гудзем.

  -         Розкажіть про зміни в нарахуваннях субсидій, що стосуються доходів громадян.

  Відповідно до постанови № 329 від 27 квітня 2018 року в обрахунки включаються доходи всіх зареєстрованих у житловому приміщенні та членів їх сімей, незалежно від місця реєстрації. Змінилася  й форма декларації, де потрібно вказувати всіх членів сім’ї. Якщо, наприклад, в домогосподарстві зареєстровані мати й одружений син, то до членів сім’ї зараховується також і невістка з дітьми, хоча вони можуть бути незареєстровані та не проживають в цьому домогосподарстві.

  Для призначення субсидії на опалювальний сезон враховуються доходи 1-го та 2-го кварталів  2018 року.

  Субсидія призначається лише тоді, коли доходи не менші за мінімальну заробітну плату та сплати ЄСВ не менше 3-х місяців. Однак, на комісії можуть бути розглянуті виключні випадки, коли людина мала нижчі доходи від мінімальної заробітної плати, наприклад через хворобу та інше. У такій ситуації в доходи зараховуються 3 прожиткові мінімуми. Відповідно до змін, які внесли у жовтні 2018 року, можливе нарахування субсидії, якщо доходи менші мінімальної заробітної плати не більш ніж на 10 %.

  Тим громадянам, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості й отримують виплати менші від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1762 грн.), субсидія нараховується з урахуванням 1 прожиткового мінімуму в місяць. Якщо громадянин перебуває на обліку у Центрі зайнятості, виплати не отримує, але шукає роботу, - в доходи йому зараховуються 3 прожиткові мінімуми.

  -         На який розмір житлової площі нараховується субсидія?

  Субсидія нараховується на соціальну норму на одну особу – 13, 65 м2 та 35,22 м2 на домогосподарство, тобто на одну особу норма становить 48,87 м2 та на кожного, хто зареєстрований в домогосподарстві, окрім неї, додається ще 13,65 м2.

  За рішенням комісії непрацездатним (пенсіонери, інваліди, які проживають самі та перебувають у скрутному становищі) норма житлової площі може бути збільшена, але не більше, ніж на 30%, тобто 14,66 м2.

  Окрім цього, у порівнянні з попереднім опалювальним періодом зменшена кількість кубів газу. З 1 травня 2018 року вона становить 4,5 куб.м на 1 кв.м площі.

  -         Що ще змінилося в нарахуванні субсидій?

  Тепер через комісію субсидія може бути призначена людям, які

  орендують житло, а також переміщеним особам без договору оренди.

  Якщо в домогосподарстві зареєстровані особи, які не працюють, але мають алко чи  наркозалежність, то при наданні відповідної довідки від лікаря може бути призначена субсидія. У таких випадках до доходів зарахують 3 прожиткові мінімуми (5286 грн.)

  Якщо громадяни, зареєстровані в домогосподарстві, перебувають за кордоном понад 60 днів, - субсидія  не нараховується, питання навіть не розглядається на комісіях. Виняток становлять ті випадки, коли особи працевлаштовані за кордоном легально і працюють в одній із 23-х країн, з якими Україна уклала відповідний договір.

  Субсидія не призначається, якщо є заборгованість зі сплати аліментів протягом 3-х місяців. Отримані аліменти не враховуються в доходи під час нарахування субсидії. Окрім цього, у випадку, коли батьки розлучені і за субсидією звертається один з батьків, котрий проживає з дитиною, - доходи іншого з батьків не враховуються.

  -         Яка зараз ситуація з нарахуванням субсидій на Пирятинщині?

  Станом на 5 листопада в автоматичному режимі перепризначено субсидій для 4300 домогосподарств. Близько 2000 заяв зараз опрацьовуються вручну із врахуванням тих змін, що відбулися в домогосподарствах. 
   
TyTa