bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 22-11-2018
 • На часі реформування вторинної медичної галузі

 • Нині на Полтавщині розпочато процес реформування вторинної ланки надання медичних послуг. На 2019 рік медична субвенція на вторинну галузь доведена тільки на І квартал і її обсяг недостатній для повноцінного функціонування медичного закладу.

  22 листопада у Пирятинському поліклінічному відділенні відбулася оперативна нарада фахівців вторинної медичної галузі, у якій взяв участь голова районної ради Сергій Пазюк.

  Очільник району зазначив, що згідно плану реформування, за пропозицією ЦРЛ, районною радою прийняте рішення про реорганізацію Пирятинської центральної районної лікарні. У поточному році вторинна медична галузь, окрім державної субвенції, фінансувалася за рахунок районного бюджету та бюджету ОТГ. Частка районного бюджету, освоєних на сьогодні,  становить близько 2 мільйонів гривень. Однак нині гостро стоїть проблема у забезпеченні коштами на оплату енергоносіїв та виплату оздоровчих медичному персоналу. На найближчій сесії районної ради, у разі перевиконання районного бюджету, буде розглянуто питання покриття існуючої заборгованості та остаточного перетворення установи, згідно вимог МОЗ, у комунальне некомерційне підприємство.

  До речі, стало відомо, що до обласного бюджету надійшла субвенція з державного у розмірі 55 мільйонів гривень на потреби медичної і освітньої галузей. Викликає велике занепокоєння, що кошти будуть розподілятися головою Полтавської облдержадміністрації у «ручному режимі» і важко зараз спрогнозувати суму надходження до району. Зі свого боку, голова районної ради висловив думку щодо важливості якісного і повноцінного функціонування районної лікарні та неприпустимості зменшення можливостей надання медичних послуг жителям Пирятинщини.

   
   
   
TyTa