bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 29-11-2018
 • Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 • 29 листопада відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк.

  Основним питанням порядку денного стало обговорення особливостей формування сільських та районного бюджетів на 2019 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко довела до відома сільських голів необхідні суми коштів на харчування школярів пільгових категорій, яке здійснюється за рахунок районного і сільських бюджетів у співвідношенні 50/50. Загальна вартість харчування для кожної сільської ради, у порівнянні з поточним роком, збільшилася буквально на декілька тисяч через подорожчання продуктів. Також Людмила Безушко зупинилася на розрахунках потреби в оплаті праці обслуговуючого персоналу загальноосвітніх шкіл на наступний рік. На разі недофінансування  річної потреби заробітної плати становить 30%, за умови ненадходження субвенції з державного бюджету є ймовірність звернення за підтримкою до сільських рад.

  Бурхливе обговорення викликало питання навколо реформування комунального підприємства «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги», одним із рішень якого є  попередження про скорочення  молодшого медичного персоналу сільських закладів. За словами директора підприємства Ірини Дядькової, первинна медицина недофінансовувалася багато років, і в умовах реформи хочеться вкладати кошти у її розвиток, а не лише на заробітну плату. Крім того, керівник установи вважає мережу сільських закладів дуже розпорошеною і непропорційною до населення, тому вкрай важливо визначати економічно-фінансову складову.

  Голова районної ради Сергій Пазюк стурбований, що скорочення медичного персоналу кидає виклик сільському населенню, яке і так залишається у всьому обділеним. У свою чергу, сільські голови висловили готовність прийти на допомогу у вирішенні важливих фінансових питань медичних закладів на своїх територіях. За результатами обговорення, аби не допустити  зменшення медичних послуг на селі, члени Координаційної ради вирішили рекомендувати директору КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» у питанні скорочення молодшого медичного персоналу використовувати диференційований підхід по кожній громаді.

  Наостанок учасники зібрання обговорили питання забезпечення сільського населення пільговим зв’язком та перевезенням залізничним транспортом.

     Пирятинська районна рада

   
TyTa