bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 30-11-2018
 • 1 грудня - День боротьби зі СНІДом: поширені міфи та факти про захворювання

 • Щорічно 1 грудня відповідно за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (World AIDS Day). Цей день - перший з Всесвітніх днів боротьби з якими-небудь захворюваннями, і на сьогодні пов'язані з ним заходи проводяться в більш ніж в 190 країнах.

  На даний час ми добре знаємо про те, що це захворювання являє собою і які існують способи його передачі. Тим не менш, міфи все ж наклали певний відбиток на свідомість людей і в них, на жаль, іноді вірять більше.

  Ось шість основних міфів про ВІЛ-інфекції.

  1. ВІЛ і СНІД – це щось різне або ж одні і ті ж захворювання.

  Отже, багато хто дотепер не знають в чому ж різниця між цими двома поняттями. СНІД – це синдром набутого імунодефіциту людини. Імунодефіцит – це неможливість організму справлятися з різними бактеріями і вірусами, внаслідок чого організм стає повністю беззахисним. СНІД - особливий імунодефіцит і пов'язаний він з активністю особливого вірусу.

  Вірусу імунодефіциту людини потрібні спеціальні клітини для розмноження під назвою CD4. Це клітини імунної системи людини. Протягом деякого часу наша імунна система справляється з вірусом і людина не потребує будь-яких додаткових методів лікування, однак, з часом вона стає все слабшою і без необхідного лікування через пару років захворювання призводить до СНІДу. Коли вже воно перейшло в стадію СНІД, лікувати людину марно. Передається безпосередньо вірус, званий ВІЛ.
  Неправильно говорити "заразитися СНІДом" або ж здати аналізи на СНІД, так як людина не заражається безпосередньо СНІДом, він заражається ВІЛ інфекцією і здає також аналізи безпосередньо на ВІЛ.

  2. Часто аналізи на ВІЛ інфекцію бувають неправильними.
  Як часто можна почути про те, що даний аналіз може довгий час не показувати наявності вірусу в організмі. Це повна омана. Дана інфекція може ніяк не проявлятися тривалий час, але її наявність у крові можна виявити протягом перших тижнів після зараження. Для понад 90 відсотків людей даний аналіз стає позитивним приблизно через кілька місяців, у всіх же інших цей процес займає приблизно до 6 місяців. Все залежить від імунної системи організму кожного з нас, а також від деяких інших факторів.
  А що стосується позитивного результату аналізу на дану інфекцію, то він дійсно може бути неправильним. Тому його завжди необхідно перевіряти більш точним аналізом. Якщо Вам кажуть, що аналіз показав позитивний результат, то не треба одразу панікувати, а краще всього його перевірити. Якщо ж другий аналіз підтвердив результат, лікар безпосередньо ставить відповідний діагноз.

  3. ВІЛ інфекція поширюється за допомогою голок (в кінотеатрах, в транспорті, на дискотеках).
  Всі ми неодноразово чули про те, як люди заражають один одного уколом на дискотеці або в кінотеатрі, а також підкидають відповідну записку. Природно, що починається паніка і всі просто ошелешені отриманою інформацією. Тим не менш, за весь час не було зафіксовано випадків, коли людей намагалися заразити вірусом подібним способом. Все це не що інше, як вигадка і уява.

  4. Через пори в контрацептивах можна заразитися ВІЛ.
  Напевно, всі ми чули версію про те, що в контрацептивах є безліч маленьких отворів, через які може проникнути вірус. Він не може пропустити вірус, так як він не пропускає рідину.
  Абсолютно будь-який презерватив може порватися, але це не говорить про те, що він пропускає вірус. Його ефективність була не раз перевірена і доведена. Крім того, було проведено дослідження, в якому брали участь пари, один з партнерів у яких був заражений ВІЛ. З 170 пар лише декільком партнерам був переданий ВІЛ. Таким чином, було доведено, що презерватив відмінно захищає.

  5. Якщо вагітна жінка заражена ВІЛ, вірус обов'язково передасться майбутній дитині.
  Серед населення поширена така думка, що вірус передається від вагітної матері до дитини. У тому випадку, якщо жінка годує дитину грудьми і під час перебігу вагітності не вживала всі необхідні заходи, то ризик зараження досить великий.
  У найбільш розвинених країнах ризик передачі ВІЛ дітям становить зовсім незначний відсоток. З метою вжиття всіх необхідних заходів для захисту малюка, майбутні матері, здають аналіз на ВІЛ інфекцію.

  6. Позитивний аналіз на ВІЛ – це смертельний вирок.
  Є деякі хронічні захворювання, наприклад, такі недуги, як гіпертонія або цукровий діабет, з ними людина може жити все життя, головне – це вчасно приймати необхідні медикаменти і постійно бути під контролем лікарів. ВІЛ – це не що інше, як така ж хронічна інфекція. Від неї позбутися неможливо, але жити з нею цілком реально. Найголовніше – це постійно підтримувати свій організм.
  Як часто можна почути про те, що захворювання лікується якимись чудовими цілителями, які позбавили людей від вірусу. Вони виліковують людину шляхом нагрівання тіла до дуже високої температури, майстерністю договору з особливими біополями або ж молитвою і Святим Духом. Це звичайні шахраї, які бажають виманити у людей як можна більше грошей. Ще не було зафіксовано жодного випадку таємничого лікування від ВІЛ. Тим не менше, не можна стверджувати, що ВІЛ інфекцію нереально вилікувати.
  На даний момент існує засіб лікування інфекції. Комбінована терапія, що пригнічує розмноження вірусу. Головна її мета – це зупинити подальший розвиток ВІЛ, а також перешкоджати тому, щоб він переріс у СНІД. Вже в цій стадії лікування просто буде безглуздим. Таку терапію необхідно приймати постійно, а не на тій стадії, коли захворювання вже перейшло в СНІД. Саме тому відповідну терапію треба починати вчасно.
TyTa