bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 07-12-2018
 • Голова районної ради прозвітував про свою діяльність

 • 7 грудня відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

  Розпочалося засідання урочистими привітаннями та святковим концертом з нагоди Дня місцевого самоврядування. Сергій Пазюк та Олег Куча вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації депутатам районної і сільських рад, посадовим особам місцевого самоврядування, членам виконавчих комітетів сільських рад.

  Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. Обранці заслухали та взяли до відома звіт голови районної ради Сергія Пазюка про свою діяльність. Зокрема зазначено, що у звітному періоді прагнули бути чесними і відкритими до людей з їхніми проблемами, організовували роботу таким чином, щоб депутати приймали найважливіші й найнеобхідніші рішення для забезпечення  життєдіяльності громади. Затверджено 22 районні програми, із них довгострокових - 8, 5 Календарних планів із фінансуванням та до 13 програм внесено зміни. Можна стверджувати, що депутати районної ради добре обізнані з проблемами своїх виборців, а головне – спроможні відсто­ювати інтереси кожного і району в цілому. Хочу подякувати за співпрацю та порозуміння у вирішенні бюджетних питань головам сільських рад, які із розумінням поставилися до проблемних питань та передали кошти з місцевих бюджетів на видатки загальнорайонного значення для виконання програм економічного і соціального розвитку району та утримання бюджетних установ, розташованих на підвідомчих територіях.  Завдяки спільним зусиллям депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації вдалося зробити чимало добрих справ та вжити відповідних заходів щодо вирішення проблем у районі (з повним текстом звіту можна ознайомитися на сайті у рубриці «Рішення сесії районної ради»). 

  Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2019 рік, ознайомилися з ходом виконання районної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками до 2020 року, заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року.

  Також внесено зміни до показників районного бюджету 2018 року, якими зокрема, передбаченорозподіл  коштів від перевиконання районного бюджету в загальній сумі  2 225 965  гривень, в тому числі: на виконання заходів програми Територіальної оборони; оплату енергоносіїв  центральної районної лікарні, КП  «Пирятинський Центр  первинної медико-санітарної допомоги», відділу освіти, молоді та спорту; на заробітну плату працівникам галузі освіти; поточні видатки центральної районної лікарні і відділу освіти, молоді та спорту;  пільгове перевезення громадян району залізничним транспортом  тощо.

  Крім того, обранці внесли зміни до деяких районних програм та Календарних планів, затвердили у новій редакції Статут КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради,  надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на перейменування приміщення котельні, затвердили план роботи районної ради на 2019 рік.

  Наостанок депутати ухвалили звернення до Президента та Верховної Ради України щодо відкликання проекту Закону "Про створення, ліквідацію та зміну меж районів Полтавської області" та затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період. 

   
  Пирятинська районна рада

TyTa