bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 14-12-2018
 • На часі формування районного бюджету на наступний рік

 • У процесі формування районного бюджету на 2019 рік, 14 грудня відбулося засідання  постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я і з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, у якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак та заступник голови районної державної адміністрації Оксана Коломієць.

  Профільні комісії розглянули і схвалили пропозицію районної організації інвалідів «Союзу організацій інвалідів України» про передбачення коштів у наступному році на реалізацію заходів організації, а також виділення коштів на фінансування Місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» у Пирятинському районі.

  Далі депутати погодили ряд районних програм та Календарних планів, а саме: «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції на 2019 рік»; «Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги»; «Соціальна реабілітація дітей з інвалідністю»; «Соціальний захист потерпілих (поранених)  та членів сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в АТО та ООС та членів сімей осіб, які беруть участь в АТО та ООС в районах її проведення»; спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської райдержадміністрації; заходів молодіжного напрямку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; заходів служби у справах дітей райдержадміністрації; соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2019 рік.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко представила на розгляд профільних комісій проект районного бюджету на 2019 рік. За попередньою інформацією, прогноз доходів загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів)  визначено в сумі 35 330,3 тис. грн. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб. Головним  фактором, що вплинув на прогноз податку, є  підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня наступного року до 4 173 грн.

  Наостанок головний лікар центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко доповів по питанню створення комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради в результаті реорганізації. Деталі даної реорганізації підприємства розглядалися на засіданні робочої групи, яке відбулося по закінченню роботи профільних комісій.

   

   
   

TyTa