bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 21-12-2018
 • Прийнято районний бюджет на 2019 рік

 • 21 грудня відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови та представники засобів масової інформації.

  Безпосередньо перед пленарним засіданням відбулося засідання президії районної ради, на якому депутати доповнили порядок денний сесії додатковим питанням.

  У ході сесії депутати затвердили фінансовий план комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради на ІV квартал 2018 року, внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, які насамперед пов’язані із поверненням коштів до державного бюджету.

  Далі обранці затвердили ряд районних програм: "Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції", "Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги", "Соціальна реабілітація дітей з інвалідністю", "Соціальний захист потерпілих (поранених) та членів сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в АТО та ООС та членів сімей осіб, які беруть участь в АТО та ООС в районах її проведення". Крім того, затверджені календарні плани заходів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2019 рік Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей райдержадміністрації; спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2019 рік; молодіжного напрямку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2019 рік.

  Основним питанням порядку денного стало  затвердження районного бюджету на 2019 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко, зокрема зазначила, що дохідна частина районного бюджету на наступний рік розроблена на базі основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку Пирятинського району, із застосуванням норм чинних Бюджетного та Податкового кодексів України. Під час реалізації бюджетної політики на місцевому рівні передбачено здійснення подальших кроків в напрямі проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізації управління бюджетними коштами та підвищення рівня самостійності органів місцевого самоврядування. Прогноз доходів загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів)  на 2019 рік обраховано в сумі 35 330,3 тис. грн. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, прогнозні показники якого на 2019 рік становлять 35 200,0 тис. грн.Головним  фактором, що вплинув на прогноз податку, є  підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року до 4 173 грн. Тому, фонд оплати праці  являється основним макропоказником для розрахунку прогнозних надходжень податку на доходи фізичних осіб. Зростання податку у 2019 році  прогнозується на 110% до уточненого планового показника 2018 року (з детальною інформацією можна буде ознайомитися на сайті районної ради).

  Далі депутати ухвалили рішення про створення комунального підприємства "Пирятинська Центральна районна лікарня" районної ради, затвердили його статут та призначили директора лікувального закладу.

  Наостанок обранці затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.  Пирятинська районна рада

TyTa