bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 25-01-2019
 • Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені А.С.Макаренка

 • Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої з метою сприяння розвитку вітчизняної освіти, підвищення авторитету професії педагога у суспільстві, рівня мотивації праці педагогічних працівників.

  Премія присуджується педагогічним працівникам, які працюють в освітніх і виховних закладах Полтавської області та мають вагомі здобутки у навчанні та вихованні дітей і молоді, утвердженні національних та загальнолюдських цінностей, забезпеченні якісної освіти, розробці та впровадженні нових технологій освіти, сучасних методів і методик навчання, створенні методичного та матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу, поширенні передового педагогічного досвіду серед освітян, керівництві закладами освіти.

  Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

  Номінації Премії:

  • «Загальноосвітні заклади»
  • «Професійно-технічні заклади»;
  • «Дошкільні заклади»;
  • «Позашкільні установи».

  У кожній номінації може бути присуджена лише одна Премія.

  Особи, яким Премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути присуджена посмертно.

  Пропозиції про присудження Премії вносять трудові колективи за місцем роботи претендента.

  Кандидатури на здобуття Премії можуть бути підтримані органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями.

  У листі-клопотанні до журі Премії вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається номінація та конкретні професійні здобутки претендента. До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента.

  Матеріали на здобуття Премії подаються до організаційного осередку Премії – Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – до 1 червня за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Котляревського, 20/8, тел. 60-92-36

  Лауреатів Премії визначає журі, склад якого затверджується розпорядженням голови обласної ради.
  Рішення журі про присудження Премії буде оприлюднене у засобах масової інформації.
  Урочисте нагородження лауреатів Премії відбудеться публічно до Дня працівників освіти.
TyTa