bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 30-01-2019
 • Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 • 30 січня  відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.  У зібранні взяли участь голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму Єгор Киричевський,  заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Олександр Демиденко та заступник голови районної державної адміністрації Оксана Коломієць.

  Розпочалося засідання з обговорення питання щодо стану забезпечення сільського населення медичними послугами. Директор КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Дядькова зазначила, що до складу Центру входять 1 міська, 6 сільських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та 19 ФАПів. Центр укомплектований лікарями на 60 %, при потребі  15  лікарів - працюють 7 сімейних та 2 педіатри. Середнім медичним персоналом забезпеченість становить на 90 %, відсутні медпрацівники в Грабарівському, Білоцерківському та Кротівському ФАПах. У Вікторійській амбулаторії працює лише один медпрацівник, тут є вакансія медсестри. За останні чотири роки матеріально-технічна база Центру значно покращилась: проведено поточні ремонти в переважній більшості закладів району, в деяких реконструйовано інженерну систему. Практично всі сільські підрозділи Центру забезпечені обладнанням, необхідним для надання первинної медичної допомоги. Це електрокардіографами, глюкометрами, холодильниками для зберігання вакцини тощо. У результаті реалізації проекту Світового Банку Центр отримав значну кількість обладнання: сумки-холодильники, пристрої для дистанційної передачі ЕКГ, вакутаймери, лікарські сумки-укладки.  Поповнився і автомобільний парк Центру: придбаний автомобіль для Новомартиновицької амбулаторії, два автомобіля для міської амбулаторії, за рахунок коштів Світового Банку наданий автомобіль для доставки біоматеріалів.

  У тім сільські голови висловили занепокоєння непоодинокими випадками незадовільної роботи по наданню медичних послуг сільським жителям. Наводилися приклади відмови у допомозі після кількагодинного очікування в черзі, необгрунтованого скорочення молодшого медичного персоналу сільських закладів, неможливістю заключення декларацій із сімейними лікарями тощо. Керівник комунального підприємства погодилася із критичними зауваженнями та наголосила, що тільки разом у тісній співпраці з радами усіх рівнів можливо покращити роботу Центру.

  Учасники зібрання розглянули звернення сільських рад щодо оплати  за навчання дітей  в Пирятинській школі мистецтв. Нагадаємо, що на початку 2019 року міська рада направила до сільських рад району листи з проханням подальшої оплати навчання сільських дітей у школі мистецтв, повідомивши, що  у разі непередбачення необхідних коштів у їх бюджетах, Пирятинська ОТГ не зможе забезпечити навчання сільських учнів. Члени Координаційної ради прийняли рішення у формі рекомендацій – на найближчих сесіях сільських рад розглянути та взяти до відома лист-звернення міської ради щодо оплати навчання дітей, а питання співфінансування розглянути по закінченню навчального року.

  Крім того, присутні обговорили питання  передачі районного Будинку культури, подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічних декларацій за 2018 рік та інше.
   

   

   

  Пирятинська районна рада

   
TyTa