bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-02-2019
 • Жодне село Полтавщини не залишиться без послуг «Укрпошти»

 • Запевнив начальник Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов, який нещодавно побував у Пирятині. Він зустрівся з керівництвом району та міста, сільськими головами, місцевими ЗМІ, аби презентувати сьогодення і стратегію розвитку  «Укрпошти» в цілому та Полтавської дирекції зокрема, а також почути про проблеми в роботі поштових відділень Пирятинщини.

  Цікаво було почути, що донедавна Полтавська дирекція займала останні позиції в рейтингу «Укрпошти», а за минулий рік змогла перебратися на 7-му сходинку. Станом на 2018 рік на Полтавщині діяло 578 відділень: міських – 92, сільських – 486. З них 144відділення комп’ютеризовано. Попри те, що сільські поштові відділення є збитковими, закривати їх не планується, наголосив Андрій Рижов. Кількість працівників на кінець 2018 року становила 3290, доставних дільниць – 1990. Середня заробітна плата працівників – 3810 грн. За словами А. Рижова, здебільшого листоноші самі не хочуть заробити більше, хоча мають для цього можливості. Це і передплата періодики, і продаж товарів народного вжитку та товарів по каталогах, і оформлення полісів зі страхування  тощо.

  Присутніх на зустрічі з обласним очільником більше хвилювали проблеми у роботі поштових відділень Пирятинщини, їх кадровим забезпеченням та  доставкою газети «Пирятинські вісті». У деяких селах люди отримують районну газету із запізненням на тиждень. Це викликає невдоволення читачів та негативно вплинуло на проведення передплати на 2019 рік. Ускладнює проблему і відсутність керівника поштового відділення у Пирятині, що не дає змоги оперативно вирішувати поточні питання зі збоями в доставці газети чи в роботі листонош.

  Начальник Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта»  позитивно налаштований на вирішення почутих зауважень і проблем. Щодо затримки з доставкою газети, то аргументує це зміною в графіках роботи сільських поштових відділень, проте готовий найближчим часом детально вивчити питання і запропонувати варіанти виходу із ситуації. Для цього, можливо, редакції  газети доведеться переглянути свій графік випуску та друку «Пирятинських вістей». У свою чергу, редакція газети готова до змін, лише аби передплатники вчасно отримували улюблене видання.

   
  За матеріалами газети «Пирятинські вісті»

TyTa