bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-02-2019
 • 5 ЛЮТОГО СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ЗНО НА ПОЛТАВЩИНІ

 • 5 лютого 2019 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО.

  Про особливості незалежного оцінювання 2019 року розповіли на прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

  Як повідомила директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Олена Харченко, цього року всі здобувачі повної загальної середньої освіти, які навчаються в 11 класах, або здобувають повну загальну освіту в закладах професійно-технічної освіти чи у закладах вищої освіти І-ІІ рівня акредитації мають здавати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

  «Державна підсумкова атестація у формі ЗНО з української мови та літератури є обов'язковою. Також випускники 11-их класів мають скласти державну підсумкову атестацію з трьох предметів: української мови та літератури, математики чи історії України (на вибір), або географії, іноземної мови, хімії, біології, фізики. Випускники професійно-технічних навчальних закладів, або закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації мають складати державну підсумкову атестацію з двох предметів: обов'язково українську мову та інший предмет, або математику чи історію України. Нині на ЗНО зареєструвалося 12 600 учасників. У Полтавській області працюватиме дев'ять округів – місто Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Карлівка, Гадяч, Горішні Плавні, Пирятин та Кобеляки», – зазначила Олена Харченко.

  За її словами, сертифікат, який вступник подає для вступу до вищої школи може бути за 2017-2019 роки, за виключенням сертифікату з іноземної мови. Сертифікат з іноземної мови має бути за 2018-2019 роки.

  Змінено й терміни творчих конкурсів. Їх мають провести з  1 по 10 липня, тобто до того, як абітурієнт подасть заяву до ВНЗ. Це стосується тих абітурієнтів, які планують продовжити навчання на умовах державного замовлення.

  Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти  Олександр Сидоренко повідомив, що для реєстрації необхідно підготувати копію паспорта, дві додаткові фотокартки для документів розміром 3х4 см. із зображення, що відповідає досягнутому віку, реєстраційну картку, яку необхідно сформувати, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті УЦОЯО, копію документа про повну загальну середню освіту.

  Додаткову довідкову інформацію можна отримати за адресами Харківського РЦОЯО:

  ·         електронна пошта – office@zno-kharkiv.org.ua
  ·         сайт – www.zno-kharkiv.org.ua
  ·         телефон – (057)705 07 37, (097)832 34 96.
  ·         навчання продовжити на державній формі.

  Довідково
   про ДПА для осіб, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО:

  ·         Випускники закладів загальної середньої освіти – 3 предмети (українська мова і література (частина з української мови) (обов'язково); математика або історія України ( період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір випускника); один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника);

  ·         Учні (слухачі, студенти) закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, які у 2019 році здобудуть повну  загальну середню освіту – складуть ДПА з трьох предметів: 2 у формі ЗНО (українська мова (обов'язково) та математика або історія України на вибір учня) у пункті тестування; третій письмово у закладі освіти. Терміни ЗНО  затверджує МОН, третього предмета – заклад освіти;

  ·         Студенти ЗВО І-ІІ р.а., які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної освіти та які отримали в 208 році 1–3 бали за результатами ДПА, можуть повторно пройти державну підсумкову атестацію в 2019 році.


   
   

   

TyTa