bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 18-02-2019
 • Про монетизацію субсидій і не тільки

 • Як проводиться монетизація субсидій жителям села, які одержували кошти на скраплений газ та тверде паливо?

  - Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива житлова субсидія на його придбання призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням і надається шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий у банківській установі чи виплачується йому готівкою у відділенні поштового зв’язку.

  У випадку смерті субсидіанта, чи мають право спадкоємці отримувати субсидію?


  - У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, така житлова субсидія виплачується одній з осіб. З урахуванням яких призначено субсидію. За заявою таої особи, поданої до закінчення бюджетного періоду.

  Чи правда, що пенсіонерам субсидія нараховуватиметься у вигляді доплати до пенсій?


  - Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №62  внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, якими передбачено, що субсидія надається громадянам. Котрі звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тим, хто звернувся після 1 січня 2019 року. але житлова субсидія їм призначена з 2018-го:

  - за січень 2019 року – за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам шляхом перерахування коштів організаціям-надавачам послуг;

  - починаючи з лютого 2019 року, - шляхом виплати одержувачам у готівковій формі, про що одержувачу надсилається персональне повідомлення на адресу домогосподарства.

  Громадяни, яким призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних послуг за лютий 2019 року, відповідно, у квітні – за спожиті у березні послуги, у травні – за спожиті у квітні послуги.

  Звертаємо увагу, що субсидія у готівковій формі (яка призначається на домогосподарство) виплачується уповноваженому представнику, на якого призначено субсидію (тобто особі, чиї дані зазначені у повідомленні про призначення субсидії).

  Виплата житлових субсидій у готівковій формі буде проведена:

  - особам, які одержують  пенсії,  - Мінсоцполітики через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію, відповідно до укладених договорів;

  - особам, які не одержують пенсії, - Мінсоцполітики через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування  коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».
   

   

                                                               Відповідав на питання начальник
                                                               управління соціального захисту
                                                               населення Пирятинської   
                                                               райдержадміністрації
                                                               Володимир Гудзь
TyTa