bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 19-02-2019
 • Відбулося засідання постійних комісій районної ради

 • 19 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій  районної ради  з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та  раціонального природокористування; з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я; з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, голова райдержадміністрації Олег Куча та його заступники.

  Спочатку депутати розглянули низку листів, які надійшли до районної ради, зокрема, що стосуються функціонування освітянської галузі, галузі охорони здоров’я та культури, потреби їх фінансового забезпечення.

  Рекомендовано виділити кошти КП  "Пирятинська центральна районна лікарня" районної ради на придбання програмного забезпечення та облаштування локальної мережі,  для надання медичної допомоги пільговій категорії громадян, для забезпечення безперебійного постачання питної води навчальним закладам району у 2019 році; на придбання фарби та інших матеріалів для поточних ремонтів закладів середньої освіти та ряду інших потреб.

  Далі обранці обговорили можливі шляхи передачі районного Будинку культури у комунальну власність міській об’єднаній територіальній громаді та питання щодо подальшої долі центральної районної бібліотеки. Рекомендовано комісії з вивчення питання передачі районного Будинку культури зі спільної власності територіальних громад Пирятинського району у комунальну власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади напрацювати порядок передачі даних закладів у комунальну власність Пирятинській об’єднаній громаді.

  Значна увага була приділена розгляду проектів районних програм на 2019 рік, а саме: Програмі розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Пирятинському районі та фінансової підтримки комунального підприємства "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради; комплексній Програмі розвитку та діяльності комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" районної ради; цільовій Програмі "Чорнобильці серед нас, з нами в житті та пам’яті"; Програмі по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян; Програмі «Забезпечення житлом сімей пільгової категорії в Пирятинському районі» та інші.

  У зв’язку з тим, що первинна та вторинна галузі охорони здоров’я проходять етап реформування, увага депутатів була спрямована на розгляд ряду питань,  що стосується їх функціонування. Саме тому, депутати розглянули порядки складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради та "Пирятинська центральна районна лікарня" районної ради, фінансовий план на 2019 рік комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради та надання згоди на передачу в оренду приміщень комунальних підприємств "Пирятинська центральна районна лікарня" та "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги".

  По всіх розглянутих питаннях надані відповідні рекомендації.

     Пирятинська районна рада

   
TyTa