bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 22-02-2019
 • У підготовці до чергової сесії районної ради

 • 22 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю, у якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, голова районної державної адміністрації Олег Куча та його заступник Владислав Гуленко.

  На початку засіданнявійськовий комісар районного військового комісаріату Олександр Грицун вручив державну нагороду - медаль «Захиснику Вітчизни» - учаснику антитерористичної операції на Сході України  Юрію Кірсанову.

  Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Оскільки проект районної ради «Встановлення вуличного освітлення на основі фотоелектричних модулів від сонячної енергії на території  центральної районної лікарні» став переможцем обласного конкурсу, депутати першочергово погодили виділення коштів на його співфінансування.

  Члени постійних комісій розглянули ряд листів, які надійшли до районної ради, зокрема, що стосуються передачі субвенцій, поселення громадян до відділення стаціонарного догляду у с. Вишневе, функціонування та потреби фінансового забезпечення галузей охорони здоров’я, освіти та культури тощо.

  Депутати взяли до відома Звернення до релігійних громад та священнослужителів УПЦ (МП), затверджене рішенням Гадяцької районної ради.

  У ході роботи постійних комісій депутати погодили питання, що вносяться на розгляд чергової сесії, а саме: про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у 2018 році; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2018 році; затвердження звіту про виконання районного бюджету за минулий рік; зняття з контролю районних програм; затвердження низки районних програм та внесення змін до діючих тощо.

  Крім того, депутати погодили внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, якими, зокрема передбачено придбання службового житла для двох лікарів-молодих спеціалістів та ліжок у дитяче відділення; встановлення камер відеоспостереження у селах району, очищення штучної водойми із благоустроєм прилеглої території в селі Яцини; створення місця відпочинку в селі Гурбинці; встановлення камер  відеоспостереження у Каплинцях; облаштування сцени на співочому полі в селі Сасинівка; встановлення автономних систем освітлення на сонячних батареях в громадських місцях в селі Малютинці та багато іншого.

  Залишки коштів освітньої субвенції у сумі понад 2 мільйони гривень розподілено на такі напрямки:нарахування на заробітну плату  педагогічним працівникам, оплату послуг з організації та облаштування на власних вузлах обліку газу теплогенераторної Березоворудської школи I-III  ступенів засобу дистанційної передачі даних (модему); придбання обладнання на умовах співфінансування (50%-кошти обласного бюджету, 50%-кошти районного бюджету) для покращення матеріально-технічного стану харчоблоків опорних закладів освіти району, придбання комплектів антисколіозних учнівських парт-трансформерів, столів для вчителя початкових класів НУШ закладів освіти району; придбання принтерів, ноутбуків, ламінаторів для 1 класів НУШ 12 закладів загальної середньої освіти району; придбання мультимедійного обладнання для шкіл району   I-III  ступенів та технологічного обладнання для харчоблоків шкіл.

  Враховуючи те, що нині іде процес реформування медичної галузі, депутати розглянули ряд питань  що стосуються порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів, надання згоди на передачу в оренду приміщень комунальних підприємств медичної ланки.

  Пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання заплановане на 5 березня.

   
  Пирятинська районна рада

TyTa