bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-03-2019
 • Відбулася чергова сесія районної ради

 • 5 березня відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк та Олександр Гаркавенко, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

  Відповідно до регламенту Пирятинської районної ради сьомого скликання, перед початком розгляду питань порядку денного надається 15 хвилин для озвучення важливих  питань, під час яких керівники району Сергій Пазюк та Олег Куча вручили директору КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірині Дядьковій ключі від службових автомобілів, які придбані за кошти державного бюджету. Два новеньких авто направлено для потреб Березоворудської та Великокручанської амбулаторій, адже саме в цих селах нині розпочато будівництво сучасних медичних закладів.

  Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Начальник Пирятинського відділення поліції ГУНП в Полтавській області Олексій Возний доповів щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території району у 2018 році. Зокрема зазначено, що за минулий рік до Пирятинського відділення поліції надійшло 4014 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зареєстровано  354 кримінальних проваджень, 92  тяжких та особливо тяжких проваджень, за якими 25 особам оголошено про підозру. Одним із проблемних залишається питання розкриття шахрайств. За 2018 рік зареєстровано 21 кримінальне провадження даної категорії, з яких на даний час розкрито 5. Найпоширенішими злочинами майнової спрямованості залишаються крадіжки, яких на території району скоєно 181,  по 76 кримінальних провадженнях особи встановленні. Відносно приватної власності скоєно 149 крадіжок по 55 особи встановлені. Зареєстровано 8  грабежів,  на даний час 2 розкрито.

  Заступник керівника Лубенської місцевої прокуратури Віктор Фурса  ознайомив депутатів зі станом законності, заходами щодо її зміцнення та результатами діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2018 році. Відзначено, що на піднаглядній території спостерігається зменшення злочинності на – 4,7%. За статистичними даними, станом на 31 грудня на території  району зареєстровано 511 кримінальних правопорушень.

  У ході засіданнядепутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, зняли з контролю  ряд районних  програм, термін дії яких закінчився. Ключовим предметом розгляду стало затвердження районних програм та внесення змін до діючих, серед яких на 2019 рік ухвалено програми розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі; покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району; "Чорнобильці серед нас, з нами в житті та пам’яті"; пільгове забезпечення окремих категорій громадян; розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Пирятинському районі та фінансової підтримки комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради; розвитку та діяльності комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" районної ради; "Забезпечення житлом сімей пільгової категорії в Пирятинському районі", "Територіальна оборона на 2019-2020 роки"; "Підтримка діяльності Пирятинського районного військового комісаріату на 2019-2020 роки"; здійснення еколого-освітніх заходів Національним природним парком "Пирятинський" на 2019-2021 роки" тощо.

  Крім того, депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, якими, зокрема передбачено придбання службового житла для двох лікарів молодих спеціалістів, надання медичної допомоги пільговій категорії громадян, придбання ліжок у дитяче відділення, співфінансування проекту-переможця «Встановлення вуличного освітлення на основі фотоелектричних модулів від сонячної енергії на території Пирятинської центральної районної лікарні», оплата енергоносіїв, забезпечення харчуванням  учнів шкіл району, очищення штучної водойми з благоустроєм прилеглої  території в селі Яцини,  створення місця відпочинку в селі Гурбинці, встановлення камер  відеоспостереження у Каплинцях, облаштування сцени на співочому полі в селі Сасинівка, встановлення автономних систем освітлення на сонячних батареях в громадських місцях села Малютинці тощо.

  У зв’язку з процесом реформування галузі охорони здоров’я, депутати затвердили порядки складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Пирятинська центральна районна лікарня», ухвалили безпосередньо самі  фінансові плани даних підприємств на 2019 рік, прийняли у спільну власність територіальних громад району службовий автотранспорт, надали згоду на передачу в оренду приміщень, затвердили розпорядження голови, прийняті у міжсесійний період.

   


   

   

  Пирятинська районна рада

TyTa