bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-03-2019
 • До уваги пасічників!

 • Відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, до яких, зокрема, відносяться пасічники (фізичні особи, суб’єкти господарювання), повинні зареєструвати пасіки, що перебувають у їх використанні. Ця вимога не поширюється на харчові продукти, призначені (вироблені) лише для особистого споживання.

  Приймання документів на проведення державної реєстрації пасік здійснюється в Пирятинському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Аврущенка, 15, м. Пирятин, Полтавська область.

  Статтею 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» передбачено відповідальність за виробництво та/або обіг харчових продуктів з незареєстрованої потужності, в тому числі і пасіки.

  Звертаю увагу, що окрім вище згаданої форми реєстрації, будь – яку пасіку необхідно зареєструвати відповідно до  Порядку реєстрації пасік та отримати на пасіку ветеринарно-санітарний паспорт відповідно до Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (затверджено наказом Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук № 184/82 від 20.09.2000)

  Контактна особа: головний спеціаліст  Пирятинського районного управління Даниленко Володимир, телефон 2-22-13

  Корисні посилання:

    

  Начальник
  Пирятинського районного управління
  Головного управління
  Держпродспоживслужби
  в Полтавській області
  А.А. Середа
TyTa