bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 15-04-2019
 • 27 позаміських дитячих закладів готуються до оздоровчого сезону влітку

 • Готуються до відкриття літнього сезону 27 позаміських дитячих закладів. Про це під час засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей повідомила заступник начальника Управління-начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Полтавщини Наталія Шкоденко.

  «У регіоні діє обласний штаб з організації оздоровлення та відпочинку. На сьогоднішньому засідання обговорили всі питання, які стосуються підготовки, проведення та підбиття підсумків щодо оздоровчої компанії і плани на наступний рік. Це вже третє засідання штабу», ­– сказала Наталія Шкоденко.

  «Нині ми повідомили про підготовку матеріально-технічної бази, тобто дотримання дитячими закладами державних санітарних та будівельних норм, про пожежну безпеку у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Обговорили також надзвичайні ситуації – вибухонебезпечні речовини, обстеження дитячого обладнання закладів. Все має бути відремонтоване для того, щоб діти мали змогу безпечно перебувати у таборах. На обласному рівні формується графік прийому дитячих позаміських закладів державними комісіями. Триватиме він з  21 травня по 11 червня 2019 року, за 3-5 днів до початку роботи закладів».

  Із загальної кількості закладів 14 перебуває в комунальній власності, 7 з яких підпорядковано закладам та установам освіти й належать до закладів позашкільної освіти, 12 – приватних та 1 – державної форми власності. Термін оздоровчої зміни в 27 позаміських закладах – 21 день, середня вартість путівки – 7578 грн для дитини з 11 до 17 років та 7452 грн для дитини до 10 років, харчування – до 170 грн на добу. Близько 18 тисяч дітей планується охопити оздоровленням та відпочинком із використанням обласного та місцевих бюджетів. Середня наповнюваність позаміських закладів планується на рівні 90%.

  «На Полтавщині 12 закладів вищої категорії, першої категорії – 10 та 5 закладів мають другу категорію. Третьої категорії у регіоні немає. Усі 27 закладів 2019 року працюють з батьками. Вони мають можливість надати згоду на оздоровлення та відпочинок їхньої дитини та працюють з програмою відшкодування вартості путівки», ­– додала Наталія Шкоденко.

  В усіх 27 закладах зміни триватимуть 21 день. Вони не порушують законодавства, адже одна із вимог у відшкодуванні  путівки  – повна оздоровча зміна, тобто 21 день.

                                                                        

  Із сайту Полтавської облдержадміністрації
TyTa