bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 16-04-2019
 • Розпорядження Про проведення другого засідання тридцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 • ПИРЯТИНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

  ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
   16 квітня 2019  року                                                                                           № 23

  Про проведення другого  засідання
  тридцять восьмої позачергової сесії
  районної ради сьомого скликання

  I. Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" провести друге засідання  тридцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 18 квітня 2019 року о 09:00 в приміщенні районної ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 42).

  II. На розгляд засідання внести питання:

  1.        Про передачу будівлі та майна  районного Будинку культури,  Пирятинської бібліотеки та Пирятинської бібліотеки для дітей зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Пирятинської об’єднаної територіальної громади в особі Пирятинської  міської ради.

  2.        Про затвердження Положення про районний  організаційно-методичний  центр  клубних закладів, його штатний розпис та перенесення залишків бюджетних асигнувань.  

  3.        Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану КП "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради за 2018 рік.

  4.        Про внесення змін до показників районного бюджету  на  2019 рік.

  5.         Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради сьомого скликання від 05 березня 2019 року "Про надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району".

  6.        Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради.

  7.        Про Звернення депутатів Пирятинської районної ради сьомого скликання до аграрного комітету Верховної ради України стосовно безконтрольного надання в постійне користування земель державної та комунальної власності.

  III. На пленарне засідання  запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації і його заступників, осіб, причетних до розгляду питань порядку денного сесії.
   
             Голова
             районної ради                                                                            С. Г. Пазюк
TyTa