bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 17-04-2019
 • Понад 12 тисяч осіб цього року складатимуть ЗНО на Полтавщині

 • У поточному році більше 12 тисяч осіб мають скласти зовнішнє незалежне оцінювання. З-поміж них випускники шкіл, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищої школи й студенти, які мали негативні оцінки ще минулоріч. Про це поінформувала директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко. Вона розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

  Зазначено, що зовнішнє незалежне оцінювання відповідно до календарного плану триватиме з 21 травня по 13 червня. Учні мають право скласти ЗНО з 11 навчальних дисциплін. У лютому відбулося апробаційне тестування з 9 предметів у 24 закладах освіти. Пробне ж ЗНО проводили в березні. У ньому взяли участь 96 відсотків від загальної кількості зареєстрованих. Порівняно з минулим роком відповідний показник зріс.

  Особливість нинішньої державної підсумкової атестації полягає в тому, що всі випускники закладів загальної середньої освіти складають ДПА через ЗНО обов’язково з трьох предметів – українська мова та література, історія України або математика на вибір учня, третя дисципліна – за вибором учня з представленого списку. Обов’язково ДПА через ЗНО здійснюється і для випускників професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів, де навчаються учні, які здобувають загальну середню освіту. Випускники мають здати загальну підсумкову атестацію у формі ЗНО обов’язково з двох предметів – українська мова та література, історія України або математика на вибір. Третій предмет складають письмово в закладі освіти. Випускники закладів вищої освіти або професійно-технічних навчальних закладів, які минулого року показали оцінки 1-3 бали, мають право покращити свій результат і ще раз взяти участь у ЗНО.

  Для вступу до вищих навчальних закладів у 2019 році абітурієнти подають сертифікати 2017, 2018 і 2019 років. З іноземної мови – лише 2018 і 2019 років.

  Станом на 29 березня по області зареєстровано 12310 учасників ЗНО. Із них понад 6,5 тисячі – випускники загальноосвітніх навчальних закладів, 4,7 тисячі – студенти закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти, понад 1,1 тисячі – випускники минулих років. Найпопулярнішими дисциплінами для складання ЗНО з-поміж зареєстрованих є історія України, математика, біологія та географія. Найменше учасників зареєструвалися на німецьку, французьку мови й хімію. Зменшується інтерес до фізики, натомість збільшується до англійської мови. Загалом по Україні спостерігається тенденція до зменшення учнів, які складають тести на 200 балів. У 2011-му таких було 744, а у 2018-му – 222. Відповідну тенденцію спостерігаємо й на Полтавщині. Проте відсоток дітей до загальної кількості показника України зріс.

  За підсумками минулорічного ЗНО найкращі результати в області з української мови показали Лубни, Миргород, Полтава, Кременчук, Гадяч, Горішні Плавні, Лохвицький, Диканський, Карлівський і Хорольський райони. Найнижчий середній бал був у Глобинському, Миргородскому, Семенівському, Гребінківському, Козельщинському й Кременчуцькому районах.

  Олена Харченко зазначила, що на Полтавщині затверджено 9 округів для здачі ЗНО. З-поміж них Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Кобеляки, Карлівка, Миргород, Пирятин, Лубни і Гадяч. У цих округах працюватимуть 57 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання. До роботи буде залучено три тисячі педагогічних працівників, із якими нині проводять тематичні тренінги й навчання. Уперше на Полтавщині працюватиме пункт перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт з української мови й літератури. Діятиме він на базі Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Дуже важливою складовою є організація підвезення учнів. Із 21 травня по 11 червня необхідно організувати безпечне підвезення учасників ЗНО до пунктів зовнішнього незалежного оцінювання. Попередньо зареєстровані мають ознайомитися з пунктом, де складатимуть атестацію, схемою, як до нього дістатися. Шкільні автобуси для підвезення учасників ЗНО потрібно використовувати, бо зовнішнє незалежне оцінювання – це складова освітнього процесу.

  Також нагадали, що на вступ до магістратури на деякі спеціальності теж введено зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація на нього в приймальних комісіях відбуватиметься з 13 травня по 3 червня. Вступний іспит – іноземна мова – складається 2 липня. Фахові випробування в кожному закладі освіти безпосередньо відбудуться 4 липня.

   




  Із сайту Полтавської ОДА

   
TyTa