bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 22-04-2019
 • Пам’ятка щодо дотримання громадянами правил безпеки на залізничному транспорті

 • За інформацією Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, протягом березня 2019 року значно збільшилася кількість нещасних випадків невиробничого характеру з громадянами на залізничному транспорті України порівняно аналогічним періодом 2018 року.

  Впродовж минулого місяця були травмовані 29 громадян, із них 23 – зі смертельним наслідком. За аналогічний період 2018-го відповідно 19 осіб одержали травми, із них 9 – зі смертельним наслідком.

  На Південній залізниці упродовж І кварталу 2019 року потерпіли 23 людини, зокрема 16 загинули. Упродовж відповідного кварталу минулого року 19 осіб одержали травми, із них 5 загинули.

  На залізничних станціях Полтавщини під час І кварталу поточного року – 2 потерпілих, із них один загинув. За аналогічний період 2018-го зафіксовано 3 випадки травмування, один – зі смертельним наслідком.

  Залізниця – зона підвищеної небезпеки. Для збереження вашого життя та здоров’я дотримуйтесь основних правил поведінки на залізничному транспорті.

  Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України


  1. Загальні положення

  1.1. Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України (далі – Правила) визначають вимоги щодо безпеки громадян при користуванні послугами залізничного транспорту, знаходженні на території та об’єктах залізничного транспорту.
  1.2. Громадяни, які порушують Правила, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України. 

  2. Правила безпеки для пішоходів
  2.1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).
  На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».
  2.2. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).
  При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв’язку.
  2.3. При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.
  2.4. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі.
  При відсутності шлагбаума (коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно впевнитись, що до переїзду не наближається поїзд (або локомотив, вагон, дрезина тощо).

  Пішоходам забороняється:
  2.5. Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань меншу, ніж п’ять метрів.
  2.6. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.
  2.7. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
  2.8. Переходити та переїжджати залізничні колії при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації.
  2.9. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
  2.10. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
  2.11. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
  2.12. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
  2.13. Наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів.
  2.14. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.
  2.15. Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети.
  2.16. Підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття поїзда до його повної зупинки.
  2.17. Обходити вагони, що стоять на колії, на відстані, меншій за п’ять метрів від крайнього вагона.
  2.18. Проходити між розчепленими вагонами, що стоять на колії, якщо відстань між ними менша, ніж десять метрів.
  2.19. Сидіти на краю посадкової платформи, перону.
  2.20. Знаходитись на об’єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп’яніння.
  2.21. Ставити особисті речі на краю платформи, перону.               

  3. Правила безпеки пасажирів
  3.1. Підніматися у вагон і виходити з вагона дозволяється тільки після повної зупинки поїзда.
  3.2. Посадку пасажирів у вагон і вихід їх із вагона необхідно проводити тільки з боку перонів або посадочних платформ. Дітей під час посадки у вагон і висадки із вагона слід тримати за руку або на руках.
  3.3. Виходити із вагона під час зупинки можна тільки з дозволу провідника. 
  Пасажирам забороняється:
  3.4. Проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів.
  3.5. Заходити у вагон і виходити з вагона під час руху поїзда.
  3.6. Висуватися з вікон вагонів і дверей тамбурів під час руху поїздів та викидати сторонні предмети (пляшки, пакети тощо) з вікон і дверей вагонів.
  3.7. Стояти на підніжках і перехідних площадках вагонів, самостійно відчиняти двері вагонів під час руху та на стоянці поїзда, затримувати автоматичні двері вагонів під час їх зачинення та відчинення.
  3.8. Проїжджати у вантажних поїздах без спеціального дозволу.
  3.9. Знаходитись у поїзді в нетверезому стані.
  3.10. Залишати дітей без нагляду дорослих на вокзалах, пасажирських платформах та в поїздах.
  3.11. Провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі й вибухові речовини.
  3.12. Виходити з вагона на міжколійя і знаходитись там під час руху поїзда.
  3.13. Стрибати з платформи на залізничні колії.
  3.14. Проводити на пасажирських платформах рухомі ігри.
  3.15. Палити у вагонах (зокрема в тамбурах) приміських поїздів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських поїздів.
  3.16. Бігти по платформі поруч із вагоном поїзда, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу поїзда без зупинки.
  3.17. Підходити до вагона до повної зупинки поїзда.
  3.18. Без потреби самовільно зупиняти поїзд.
  3.19. Самостійно перевозити ручну поклажу засобами, які призначені для перевезення пошти або багажу працівниками пошти та залізниці.
  3.20. Розміщувати ручну поклажу в тамбурах вагона, коридорі салону, проходах купе та в проході вагона приміського поїзда.
  3.21. Забруднювати тамбури, засмічувати підлогу та сидіння вагонів.
  3.22. Демонтувати обладнання вагонів, псувати оббивку диванів і сидінь.


  Полтавська дирекція залізничних перевезень Південної залізниці
TyTa