bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 06-06-2019
 • Працюють депутатські комісії

 • 6 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю; з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування; з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

  Традиційно розпочали із розгляду листів, які надійшли до районної ради. Жваву дискусію викликав лист КП «Пирятинська центральна районна лікарня» щодо надання дозволу на розроблення тарифів на медичні огляди і платні  послуги та затвердження Положення про платні медичні послуги комунального підприємства. Оскільки наша область є пілотною по впровадженню медичної реформи, виникає багато незрозумілого. За які медичні послуги заплатить держава, а за що доведеться платить самому пацієнту?! Депутати висловили побажання керівникам медичних закладів району активніше доносити інформацію до людей через ЗМІ. Також  районна лікарня заявила про потребу у виділенні коштів на придбання медикаментів та продуктів харчування. Зі свого боку районною радою за поточний рік на потреби лікарні вже виділено 2,5 мільйони гривень, тоді як міською радою лише 400 тисяч на енергоносії. До речі, за офіційними даними, більша частина пацієнтів лікарні - жителі міської громади.

  Далі депутати погодили звіти про виконання фінансових планів за  I квартал 2019 року комунальних підприємств районної ради «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Пирятинська центральна районна лікарня».

  Крім того, депутати схвалили деякі зміни до районних програм і Календарного плану та показників районного бюджету на поточний рік. Також погодили скасування рішення сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання (перше засідання) від 22.03.2016 року «Про затвердження Порядку виплати компенсації перевізникам за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі» тощо.

  Пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії заплановане на 11 червня.

     Пирятинська районна рада

   

TyTa