bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 10-06-2019
 • Поради батькам: Як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі

 • Літні канікули – це час, за який діти повинні відпочити, оздоровитися, зміцнити своє здоров’я та підготуватися до нових звершень у новому навчальному році. Турботливі батьки переймаються, щоб їхні діти в період канікул не знемагали від спеки в місті, проводячи час за комп’ютером, чи смартфоном, коли вони знаходяться на роботі і не мають змоги належним чином наглядати за дитиною.

  Якщо ви плануєте відправити на оздоровлення свою дитину до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку, вам необхідно знати наступну інформацію.

  §     Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» тривалість оздоровчої зміни у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку має бути не менше 21 дня. Скорочувати цей термін не рекомендуємо, адже за менший час належний оздоровчий ефект не буде досягнуто.

  §     Щоб батьки були впевнені у безпечності, комфортності дитячого відпочинку, при замовленні путівок необхідно обов’язково з’ясувати повну назву суб’єкта господарювання, його юридичну адресу та фактичну адресу надання послуг з відпочинку (оздоровлення), а також пересвідчитися, що даний заклад внесено до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

  §     Підтвердженням того, що матеріально – технічна база закладу відповідає вимогам чинного законодавства, є «Акт приймання дитячого оздоровчого табору», складений комісією у складі органів місцевої виконавчої влади, працівників територіальних підрозділів Держпродспоживслужби та інших відповідальних служб.

  §     Для визначення можливості відвідування дитиною закладу оздоровлення та відпочинку необхідно пройти медичне обстеження, яке здійснюється сімейними лікарями, педіатрами, підлітковими терапевтами, лікарями – спеціалістами.

  За результатами медичного обстеження видається медична довідка (форма 079/0)
  , в якій повинно бути зазначено: стан здоров’я дитини, перенесені інфекційні захворювання, проведені щеплення (форма 063/0), результати огляду на педикульоз та коросту, до якої групи з фізкультури за станом здоров’я віднесена дитина чи підліток, режим оздоровлення. Зазначені дані необхідні для правильної організації фізичного виховання і оздоровчих заходів в період відпочинку дитини. Обов’язково повинна бути  довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими за місцем проживання та місцем навчання на протязі 21 дня.

  §     У разі відхилень у стані здоров’я дитини, батькам необхідно повідомити про це лікаря закладу оздоровлення та відпочинку, вихователів.

  §     Необхідно забезпечити дітей засобами особистої гігієни, теплим одягом на випадок зниження температури повітря, легким закритим одягом для вечірніх прогулянок, подорожей, походів у ліс, зручним взуттям (бажано декілька пар), головним убором.

  §     Перед від’їздом до табору з дітьми необхідно провести роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового дотримання режиму дня, виконання вимог вихователів та медичного персоналу, заборони самовільно виходити за територію закладу, купатись у водоймищах або басейні, про необхідність виконання правил особистої гігієни, бути обережним при прогулянках у лісі (в одязі, який захищає від нападу кліщів, комарів та інших комах) та у разі укусів кліщем обов’язково звернутися до вихователів чи медичного працівника. За будь-якої надзвичайної ситуації та при виникненні проблем у стані здоров’я повідомляти вихователів та медичний персонал.

  Окремо хочемо звернутися до батьків щодо дотримання певних правил при відвідуванні дитини у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку.

  З метою уникнення гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь НЕ РЕКОМЕНДУЄМО привозити дітям харчові продукти, що швидко псуються (ковбасні, рибні, молочні продукти, кондитерські, кулінарні вироби (страви з м’яса, риби, салати, холодці тощо), які під час транспортування при підвищеній температурі навколишнього середовища можуть зіпсуватись та принести шкоду для дитини.

  Відпочинок у дитячому оздоровчому таборі дозволить дітям проводити своє дозвілля з однолітками, знайомитися з новими друзями, що дасть змогу дітям поповнювати своє життя новими враженнями, набиратися певного життєвого досвіду, зміцнити здоров’я.

  Головноме управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області.

   

   

  Із сайту Полтавської облдержадміністрації

TyTa