bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 11-06-2019
 • Відбулася тридцять дев’ята сесія районної ради

 • 11 червня відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

  На початку засідання Сергій Пазюк  вручив посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради Ользі Лукечі, яка буде допомагати Олегу Тристану.

  У процесі роботидепутати затвердили інформацію про хід виконання районної цільової Програми зайнятості населення Пирятинського району на 2018-2020 роки,  Програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків Пирятинського району на 2019 рік, внесли зміни до деяких районних програм та Календарного плану заходів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді.

  Начальник відділу освіти,  молоді та спорту Володимир Романенко  поінформував присутніх про оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2019 року. Зазначено, що нині  у районі працює 13 таборів із денним перебуванням (12 у загальноосвітніх закладах, один на базі районної станції юних натуралістів у с.Березова Рудка), в  яких оздоровлюється 678  дітей. Середня вартість харчування по району становить 56 гривень. Створено банк даних дітей, батьки яких виявили бажання оздоровити в позаміських таборах, проводиться реєстрація заяв на часткове відшкодування вартості путівок за рахунок районного та обласного бюджетів.

  Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, якими зокрема, передбачено за рахунок коштів Фонду розвитку територій області проведення капітальних ремонтів приміщень хірургічного відділення (100 000 грн.), педіатричного відділення  (800 000 грн.) та стоматологічної поліклініки (100 000 грн.) Пирятинської ЦРЛ (кошти квоти депутата О.Гаркавенка). Також  250 500 грн. спрямовується на придбання медичного обладнання (автоматичний гематологічний аналізатор, сечовий аналізатор) для КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної  допомоги» (квота депутата С.Мамояна)  та 250 000 грн. на капітальний ремонт Пирятинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Також буде придбано комп’ютерну  техніку для Новомартиновицької школи  на   суму 150 000 грн. та дитячий майданчик для ДНЗ «Вишенька» с.Вишневе на суму 60 000 грн. (дані три позиції квоти депутата А.Сімонова).

  У зв’язку із впровадженням медичної реформи, обранці затвердили Положення про платні медичні послуги комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» та звіти про виконання фінансових планів за  I квартал 2019 року комунальних підприємств районної ради «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» і «Пирятинська центральна районна лікарня». Депутати в черговий раз закликали керівників медичних закладів району активніше доносити інформацію до людей через ЗМІ. Крім того,  директор КП «Пирятинська ЦРЛ» Олександр Гаркавенко наголосив на відсутності коштів на  придбання медикаментів та продуктів харчування, зазначивши, що міська рада не виділяє коштів на ці потреби. Нагадаємо, що районна рада за поточний рік для лікарні вже виділила 2,5 мільйони гривень, тоді як міська рада - лише 400 тисяч на енергоносії (співвідношення сільського і міського (ОТГ) населення складає 45% на 55%).

  Крім того, депутати надали дозволи на перенесення залишку бюджетних асигнувань, продовжили договори позички, скасували рішення сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання (перше засідання) від 22.03.2016 року «Про затвердження Порядку виплати компенсації перевізникам за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі», затвердили розпорядження голови  та в.о. голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

   


     Пирятинська районна рада

TyTa