bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 02-07-2019
 • 3 липня – Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів

 • 3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресурсів, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».

  За особистим підписом Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака надіслано листи до торгівельних мереж із пропозицією підтримати дану ініціативу. Також утриматися від використання поліетилену він закликає не лише відомі торговельні мережі, а й потенційних покупців.

  Акція «День без поліетилену» покликана, по-перше, привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та як наслідок непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, і по-друге, сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торгівельних мереж, супермаркетів і магазинів роздрібної торгівлі.

  Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації запрошує всіх-всіх-всіх долучатися до проведення акції! На закупи – з власними торбинками!

  Нагадаємо, за різними підрахунками для розпаду одного пакету потрібно 100 років. При цьому в середньому людина використовує його лише 20 хвилин.

  Більшість пакетів потрапляють на сміттєзвалища або розносяться вітром по території країни, так як рівень їх переробки становить менше 1 %. Від пакетів щороку помирає близько одного мільйона птахів та 100 тис. тварин. Також ці вироби становлять загрозу людському здоров’ю, так як їх частки можуть потрапляти у харчі та воду. При цьому для виробництва пакетів використовують невідновлювані ресурси – 35 л нафти на 1000 пакетів. Щороку кожен українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів, в той час як у ЄС цей показник наближається в середньому до 90 пакетів.  Департамент екології та природних ресурсів

  облдержадміністрації за матеріалами офіційного
  вебсайту Мінприроди України
TyTa